YouTube – bardzo przydatne narzędzie w pracy Trenera.


. . . Na pewno nie jeden z was oglądał już na popularnym portalu YouTube skróty i analizy spotkań, konferencje prasowe, wypowiedzi trenerów, materiały szkoleniowe czy filmy instruktażowe największych szkółek piłkarskich na świecie.

. . . Jest to najprostsza forma pozyskiwania nowej wiedzy na temat naszej pasji czyt. pracy. Masa filmów z treningów, wyjazdów i wydarzeń klubów, które mogą wam się przydać, a co najważniejsze przełożyć na jakość szkolenia w waszym środowisku. Myślicie, że trenerzy zza granicy czy naszej Polskiej ekstraklasy nie korzystają z takich rzeczy ? Pewnie, że korzystają. Wystarczy poświęcić trochę więcej czasu. Poszukać jak nie w języku polskim to wiadomo, że w angielskim tych materiałów jest naprawdę bardzo dużo !

. . . Dzisiaj, krótko i na temat. Zamieszczam kilka filmików różnych kategorii wiekowych pod tematem jak powinien wyglądać „perfekcyjnie” przeprowadzony atak.

 

Kontratak zakończony bramką Arkadiusza Milika w meczu reprezentacji Polski U-21 z reprezentacją Turcji.

Coś z czego słynie Real Madryt i wykonują to najlepiej na świecie, a jak się uczyć to od najlepszych 😉

Zawodnicy młodzieżowej drużyny Ipswich Town Academy kapitalnie zbudowali akcje od własnej bramki. To trzeba zobaczyć !

No i na deser coś co jest najpiękniejsze według mnie dla oka. Gra na 1 kontakt w meczu Villarreal – Valencia. Zawodnicy gospodarzy w błyskawiczny sposób zamieszali szeregami gości.

. . . Tak więc Panowie i Panie trenerzy mamy dostęp do wszystkiego w obecnych czasach potrzebne są tylko chęci i odrobina czasu na polepszanie własnego warsztatu.