Dni talentu z AMO Gdańsk


   7 i 8 marca odbyły się „dni talentu” do akademii młodych orłów w Gdańsku, gdzie mam przyjemność być trenerem. Odwiedziło nas ponad 50 dzieciaków, które ocenialiśmy na podstawie naszych testów:
– bieg bez piłki AMO
– bieg z piłką AMO
– żonglerka AMO
– zwroty z piłką AMO
– ocena gry

   Testy były dodatkowym naborem uzupełniającym naszych grup treningowych. Dzieci podzielone są na kategorie wiekowe odpowiednio:
SKRZAT (do 7 lat)
ŻAK (8-9 lat)
ORLIK (10-11 lat).

IMG_0383

   AMO Gdańsk funkcjonuje od czerwca 2014 roku. Jest to nowa inicjatywa Polskiego związku piłki nożnej mająca na celu wdrażanie nowego systemu szkoleniowego zgodnego z unifikacją z 2013 roku. Akademia młodych orłów jest bezpłatna, dzieci trenują pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, otrzymują sprzęt sportowy oraz mają możliwość trenowania w bardzo profesjonalnych jak na ten wiek warunkach. Wszystkie materiały szkoleniowe są dostępne na PZPN oraz łączy nas piłka.

 

KADRA AMO GDAŃSK

Karol Wasielewski Grzegorz Grzegorczyk Paweł Szajrych Tomasz Byszko

   KAROL WASIELEWSKI       GRZEGORZ GRZEGORCZYK      PAWEŁ SZAJRYCH              TOMASZ BYSZKO

    Przez dwa dni wspomagali nas trenerzy: Artur Koluch, Ireneusz Rymarczyk oraz Waldemar Szpręglewski za co serdecznie dziękujemy 😉

 

366x366 Dorna    Na naszych dniach talentu odwiedził nas nie byle kto, bo sam Trener reprezentacji Polski U-21 Marcin Dorna. Osoba, która jednocześnie monitoruje funkcjonowanie naszego oddziału, ale także przygotowuje zespół narodowy do Mistrzostw Europy U-21, które odbędą się w naszym kraju w 2017 roku. Kontaktowy, bardzo sympatyczny człowiek z ogromną wiedzą i super przekazem.